Klinika rehabilitacji Gdańsk

gabinet rehabilitacji Gdańsk

Nasza klinika rehabilitacji z siedzibą w Gdańsku to nowoczesna placówka, która oferuje kompleksowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Współpracujemy tylko z prawdziwymi specjalistami w zakresie zdrowia człowieka, dla których praca jest nie tylko obowiązkiem, ale także pasją.

Czego możesz się spodziewać, korzystając z naszych usług?

Przede wszystkim nasza klinika w Gdańsku jest bogato wyposażona – nie boimy się nowatorskich rozwiązań oraz chętnie korzystamy ze zdobyczy techniki. Dotyczy to zarówno używanych urządzeń, jak i pracowników – chętnie uzupełniają swoją wiedzę, dzięki czemu jest zawsze aktualna. Stawiamy na profesjonalny sprzęt, reprezentujący najwyższą jakość – dzięki temu, że jest sprawny i poddawany regularnym przeglądom umożliwia skuteczną i bezawaryjną pracę. Priorytetem jest dla nas higiena – stosujemy się do wysokich norm w sprawie czystości i oczekujemy tego od naszych pacjentów. Dbamy, aby wszystkie sale, w których prowadzone są ćwiczenia i terapie były przyjemnie zaaranżowane i pomagały w zrelaksowaniu się, a tym samym odniesieniu większych korzyści z zajęć. Oczywiście, dobra klinika rehabilitacyjna Gdańsk to nie tylko miejsce, ale także ludzie i zakres usług. Zapewniamy kompleksową opiekę oraz cały czas poszerzamy ofertę w nowe zabiegi, jeżeli tylko jesteśmy przekonani o ich skuteczności. Oferujemy nie tylko terapie rehabilitacyjną, ale też inne etapy leczenia – w tym niektóre badania diagnostyczne oraz indywidualnie dobrany trening motoryczny. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w naszej klinice, jak i w domu pacjenta. Doświadczeni oraz wykwalifikowani fizjoterapeuci nie tylko prowadzą zajęcia z pacjentem, ale też udzielają mu praktycznych porad, na jakie ćwiczenia może zdecydować się w domowym zaciszu, aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty leczenia.

Klinika rehabilitacji Gdańsk czym się wyróżnia?

Męczy Cię ból promieniujący do kończyn lub kręgosłupa, czy też dolegliwości spowodowane urazami więzadeł lub mięśni? A może choroba zwyrodnieniowa stawów lub inne schorzenia znacząco obniżają Twój komfort życia? Jeżeli Twoje ciało potrzebuje pomocy fizjoterapeuty to jesteś we właściwym miejscu. Odpowiednio dobrana rehabilitacja potrafi przynieść doskonałe efekty. Nasze centrum rehabilitacji Gdańsk to nowoczesna oraz bogato wyposażona placówka, który cieszy się zaufaniem wielu pacjentów. Czym się wyróżnia na tle innych gabinetów?

Przede wszystkim indywidualnym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Możliwość przejścia przez niemal wszystkie etapy leczenia – takie jak badania diagnostyczne, zabiegi terapii rehabilitacyjnej czy dobrany do potrzeb trening – w jednym miejscu to ogromna zaleta. Dzięki bogatej ofercie, pacjent może liczyć na naprawdę dobrą opiekę. Każda współpraca zazwyczaj zaczyna się od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu z pacjentem oraz wykonania niezbędnych badań. Podczas badania funkcjonalnego specjalista jest w stanie sprawdzić poprawność ruchu, zbadać siłę mięśni, ich wytrzymałość oraz stabilność więzadeł. Pozwala to wychwycić wszelkie zaburzenia i przeciążenia oraz ustalić, które partie ciała wymagają specjalnej uwagi i wzmocnienia. Ciało to zespół poszczególnych układów, które są ze sobą połączone i nierzadko źródło problemu nie znajduje się tam, gdzie odczuwalny jest ból – świadomi tego, patrzymy na naszych pacjentów w sposób globalny. Pomaga nam w tym wiedza poparta doświadczeniem oraz umiejętność uważnego słuchania. Trafna diagnoza umożliwia dobranie najlepszego programu rehabilitacji. Co więcej, na każdym jej etapie sprawdzane są postępy pacjenta w rekonwalescencji. Decydując się na usługi, jakie oferuje nasza klinika rehabilitacji możesz być pewny, że powierzasz swoje zdrowie w najlepsze ręce.

         AUTOR:

Przewiń na górę