Kontakt

Czy odczuwasz ból mięśni, ograniczenia w zakresie ruchu lub potrzebujesz profesjonalnej pomocy w rehabilitacji? Jeśli tak, wypełnienie formularza kontaktowego może być pierwszym krokiem w drodze do poprawy Twojego zdrowia i dobrostanu.

R-CITO REHABILITACJA

ADRES

ul. Pi­lo­tów 3/25, 80–460 Gdań­sk-Za­spa pa­saż han­dlo­wy obok ko­ścio­ła

TRASA

- SKM Zaspa – pieszo 7 minut
- Autobus (linie 127 /158/ 188/ 227) – dojście z przystanku ok. 4 minuty
- Tramwaj (przystanek Jana Pawła II) – dojście z przystanku ok. 6 minut

GODZINY OTWARCIA

Pracujemy w godzinach 7-20:00, ale jesteśmy elastyczni i za wcześniejszą umowa możemy zacząć wcześniej lub zostać dłużej

NUMER KONTA

BANK PEKAO
60 1950 0001 2006 0628 7609 0002
SWIFT: IEEAPLPA

WYPEŁNIJ FORMULARZ

  Wyrażam zgodę na przetwarzane danych w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość oraz rejestracji zgodnie z regulaminem R-CITO dostępnym w gabinecie i na stronie internetowej. *

  Profesjonalna rehabilitacja medyczna w Gdańsku

  Jesteśmy doświadczonym zespołem, który zajmuje się rehabilitacją i fizjoterapią od kilkunastu lat. Nasze doświadczenie jest gwarantem najwyższej jakości usług – skutecznego leczenia, poprawy komfortu życia oraz lepszego samopoczucia naszych pacjentów. Zdrowie pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego zanim podejmiemy jakiekolwiek działania, przeprowadzamy bezpłatną diagnostykę, która pomaga nam dobrać najlepszą formę leczenia w danym przypadku. Gwarantujemy najwyższej jakości rehabilitację medyczną w Gdańsku bez względu na to, z jakim problemem do nas trafisz.

  Pomagamy w problemach związanych ze złamaniami kości, zerwaniami i naderwaniami mięśni, skręceniem stawu skokowego czy różnorodnymi bólami, między innymi kręgosłupa, barków, kolan czy szyi. Prowadzimy profesjonalną rehabilitację i fizjoterapię sportowców oraz wspieramy osoby po udarach i cierpiące na rwę kulszową w powrocie do zdrowia i sprawności. W specjalizujemy się również w korekcie wad postawy. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną wizytę diagnostyczną. Dołożymy wszelkich starań, by pomóc każdemu szybko wrócić do formy i cieszyć się doskonałą kondycją na co dzień.

  Dlaczego warto się z nami skontaktować?

  Dzięki doświadczonemu i empatycznemu zespołowi, nowoczesnemu wyposażeniu oraz szerokiemu asortymentowi usług, obejmującemu leczenie różnorodnych dolegliwości, oferujemy najwyższy poziom rehabilitacji medycznej w Gdańsku.

  • Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny oraz gimnastyczny.
  • Dla komfortu i dobrego samopoczucia pacjentów dbamy o czystość i wysoką estetykę wnętrz naszych gabinetów.
  • Kompleksowo rehabilitujemy po operacjach czy urazach, a także pomagamy zniwelować uporczywy ból, który utrudnia codzienne funkcjonowanie i odbiera sprawność.
  • Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji – na Zaspie w Gdańsku, przy ul. Pilotów 3/25.
  • Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, tak by zaproponować mu najskuteczniejszą w jego przypadku metodę leczenia.
  • Oferujemy różne rodzaje terapii – od rehabilitacji ortopedycznej, przez terapię wad postawy, po terapię manualną czy fizykoterapię.
  • Świadczymy usługi w konkurencyjnych cenach – najlepsza jakość rehabilitacji medycznej w Gdańsku idzie u nas w parze z atrakcyjnymi cennikiem.
  • Dbamy o przyjemną atmosferę w trakcie wizyt i zabiegów, a także o komfort i samopoczucie pacjenta na każdym etapie rehabilitacji.
  • Naszą pasją jest pomaganie, a każdy sukces w naszych pacjentów to również nasz sukces, który nie może równać się z niczym innym.
  Przewiń na górę