PRZYCHODNIA REHABILITACYJNA

To miejsce, w którym pacjenci otrzymują kompleksową opiekę rehabilitacyjną w celu przywrócenia funkcji i poprawy jakości życia. Działamy w oparciu o zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów i oferujemy szeroki zakres terapii, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Przychodnia rehabilitacyjna Gdańsk

Poradnie rehabilitacyjne to ośrodki, które zajmują się leczeniem oraz diagnostyką schorzeń związanych z narządem ruchu – zarówno tych wrodzonych, jak i nabytych. Pracują w nich doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści których celem jest pomoc pacjentom w osiągnięciu maksymalnej możliwej sprawności lub jej przywrócenie do stanu przed kontuzją czy wypadkiem.

W jakiej sytuacji warto skorzystać z usług, jakie oferuje przychodnia rehabilitacyjna?

Z rehabilitacji lub zabiegów fizjoterapeutycznych może skorzystać każdy w dowolnym momencie swojego życia – najczęściej decyzję taką podejmują osoby samodzielnie lub są kierowani na zajęcia przez swojego lekarza. Podczas pierwszej wizyty specjalista stara się ustalić źródło problemu, aby następnie zaproponować odpowiednie postępowanie terapeutyczne. Niekiedy wystarczające jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu lekarskiego oraz badania fizykalnego. W innych przypadkach konieczne są inne badania obrazowe takie jak USG, RTG, tomografia komputerowa czy też rezonans magnetyczny. Lepsze przychodnie rehabilitacyjne podchodzą do każdego pacjenta bardzo indywidualnie – pracownicy dokładają starań, aby poznać ich sytuację, historię chorób, nastawienie, mentalność czy podejście do rehabilitacji, co pozwala na zapewnienie najlepszej pomocy dostosowanej do potrzeb pacjenta. Po uzyskaniu niezbędnych informacji należy urzeczywistnić postępowanie terapeutyczne. Zajęcia zazwyczaj odbywają się w gabinecie rehabilitacyjnym, ale coraz modniejsza staje się także rehabilitacja w domu pacjenta, zapewniająca mu maksimum komfortu. Czego możesz się spodziewać po wizycie w naszej przychodni rehabilitacyjnej? Profesjonalnego podejścia, swobodnej atmosfery oraz usług świadczonych przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników – to wszystko sprawi, że Ty lub Twoi bliscy szybciej osiągnięcie zamierzone cele oraz poprawę komfortu życia.

Poradnia rehabilitacyjna w Gdańsku, w której znikną Twoje dolegliwości

W naszej poradni, tak jak w wielu innych przychodniach rehabilitacyjnych w Gdańsku, uzyskasz profesjonalną pomoc w przypadku wielu dolegliwości, związanych zarówno z urazami, jak i przewlekłymi bólami czy wadami postawy. Na tle wszystkich innych poradni wyróżnia nas jednak wyjątkowe podejście do pacjenta i dbałość o jego samopoczucie – nie tylko fizyczne, lecz także psychiczne. Oferujemy wsparcie i terapię po złamaniach kości i poważnych urazach, zerwaniach i naderwaniach mięśni, rwie kulszowej, zwichnięciu stawu skokowego, ale również w bólach kręgosłupa, karku, barków, łokci, kolan czy biodra. Prowadzimy też terapię korekcji wad postawy oraz rehabilitację sportową. W ramach zabiegów rehabilitacyjnych w naszym ośrodku lub rehabilitacji domowej pomożemy Ci odzyskać dobrą formę i wrócić do zdrowia. Zapraszamy do naszej poradni rehabilitacyjnej w Gdańsku na konsultację, w ramach której przeprowadzimy szczegółową diagnostykę, by móc dobrać najbardziej efektywną formę terapii po przebytych urazach czy chorobach, która przyniesie najlepsze i najszybsze rezultaty.

Przychodnia rehabilitacyjna w Gdańsku – pomoc od ręki

Zapraszamy do jednej z najlepszych poradni rehabilitacyjnych w Gdańsku, w której to dobro pacjenta stawiamy na pierwszym miejscu – wszystko po to, by zagwarantować najwyższą jakość usług i sprawić, by każdy został otoczony należytą opiekę. Bez względu na to, na jakie dolegliwości cierpisz i jak dużej pomocy potrzebujesz, pomożemy Ci w pełni odzyskać siły. Oferujemy kompleksowe, profesjonalne wsparcie w łagodzeniu bólów wynikających z urazów czy będących skutkami poważnych operacji – zapraszamy na bezpłatną wizytę diagnostyczną, w ramach której indywidualnie dobierzemy najlepszą formę terapii, dzięki której szybko wrócisz do zdrowia. Umów się już dziś i nie pozwól, by ból i problemy ze zdrowiem wpłynęły negatywnie na Twoje życie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji, która wymaga wsparcia fizjoterapeuty.

Przewiń na górę