PACJENCI O R-CITO

Z na­sze­go ga­bi­ne­tu wychodzą pacjenci, którzy odczuli ulgę i znaczną poprawę.

Potwierdzają to poniższe opinie:

WRÓCIŁEM DO SPRAWNOŚCI RUCHOWEJ

Dwa lata temu złamałem nogę. Potrzebowałem rehabilitacji i pomocy. Na NFZ nie można liczyć – to jakaś kpina z człowieczeństwa. Straciłem dużo czasu i paliwa zanim połapałem się, że to kpina. Terminy odległe w miesicach. Beznadzieja. Skorzystałem z pomocy pana Szymona z polecenia od mojego kolegi również Szymona. Co ważne – terminy w zasadzie „od reki”. Bardzo jestem zadowolony. Również pan Szymon „zajał” się moim 90-letnim tata przywracajc go do ruchu. Podczas zabiegów czułem, że jesem we własciwych rękach. Na pewno polecam R-Cito ponieważ mi pomogli składnie i w miarę szybko powrócić do sprawnośći ruchowej.

Jacek Szalkowski

OPINIA Z TRÓJMIASTO.PL

100% WYLECZONA KONTUZJA KOLANA I KRĘGOSŁUPA

Polecam wszystkim, którzy chcą się wyleczyć za własne pieniadze a nie odwiedzać kolejne pseudo-ośrodki z kasy chorych. Idealna terapia o wiele dłuższa i dokładniejsza niż w innych gabinetach (odwiedziłem takich około 6-ciu), kompetentna kadra wciaż się rozwijająca, praca z pacjentem, ćwiczenia do domu, porady i dodatkowo trafne spostrzeżenia nie zwiazane z obszarem leczonym. Nie wspomnę już o luźnej, międzynarodowej atmosferze, która powoduje całkowity brak stresu i idealne warunki do rehabilitacji.

Freelancer

OPINIA Z TRÓJMIASTO.PL

PROFESJONALIZM I DUŻE DOŚWIADCZENIE

Do R-cito dostałam się z polecenia innych pacjentów i również z przyjemnością polecam tym, którzy potrzebują szybkiej pomocy. Już po konsultacji z Panem Grzegorzem poczułam, że będę pod dobrą opieką. Profesjonalizm i duże doświadczenie oraz miła atmosfera daje łączną ocenę na 6+. Po seriizabiegów wracam do Grzegorza na kolejne, dla podtrzymania najlepszych efektów. Polecam!

MJ

OPINIA Z TRÓJMIASTO.PL

REHABILITACJA GODNA POLECENIA

Polecam każdemu kto chce zamienić ból na radość życia! Przyjazna atmosfera i kompetentny zespół. Szczerze polecam Grzegorza, który ma indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki Niemu pozbyłam się bólu, jest świetnym rehabilitantem z pozytywnym podejściem do życia, co znacznie pomaga w leczeniu.

Sylwia

OPINIA Z TRÓJMIASTO.PL

DZIĘKUJE BARDZO, BARDZO, BARDZO!!!

10 zabiegó! Bolało bardzo, ale efektu czuję… Inni widzą! Przemiła atmosfera. To są profesjonaliści. Wykonują cieżką pracę i czuć, i widać ile serca w to wkładają! Jestem zachwycona. Wy też będziecie…

Teresa Żytkowska

OPINIA Z TRÓJMIASTO.PL

PROFESJONALNIE, SZYBKO I SYMPATYCZNIE

Do R-CITO trafiłem z przypadku, kiedy o 5 nad ranem nie mogłem wstać z łóżka – myślałem, że to przewianie, a okazało się, że wysunięty jest dysk na wysokości szyi. Zdwójką małych dzieci na podorędziu musiałem jak najszybciej doprowadzić się do stanu używalności. Rejestracja 24h w nagłych wypadkach to nie chwyt. Szybko dostałem telefon i propozycję wizyty tego samedo dnia do południa. Ból był paraliżujący nie do wytrzymania, mięśnie pospinane niemiłosiernie, a wszystko to sprowadzało się do niemożliwości funkconowania jakkolwiek. Po wizycie „ratunkowej” – której stosunek jakości / czasu trwania / ceny jest fenomenalny na rynku trójmiejskim – byłem w stanie wszystko, a ból ograniczył się do minimum. Aktualnie jestem po pierwszej sesji rehabilitacyjnej i efekty są więcej niż zadowalające. Pan Szymon bez wątpienia wie co robi, a jego ręce rzeczywiście leczą. Wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze i nowocześnie i schludnie wyposażonym gabinecie. Gorąco polecam.

ŁB

OPINIA Z TRÓJMIASTO.PL

Przewiń na górę