R-CITO najlepszym gabinetem rehabilitacji w Trójmieście!

Ranking gabinetów rehabilitacji - R-CITO

Miło nam Państwa poinformować, iż według rankingu portalu trojmiasto.pl R-CITO Rehabilitacja zostało ogłoszone najlepszym gabinetem rehabilitacji w całym Trójmieście! Według tego samego rankingu gabinet rehabilitacji R-CITO został ogłoszony również najlepszym gabinetem rehabilitacji w Gdańsku!

Od 2013 roku gabinet rehabilitacji R-CITO systematycznie zdobywa uznanie za wysoką jakość świadczonych usług w Gdańsku.  Nasi pacjenci wystawiają nam opinie zarówno w portalu trojmiasto.pl, Google, ZnanyLekarz jak i poprzez polubienia na Facebooku. Jednocześnie, by zwiększyć jakość świadczonych usług w gabinecie, prowadzone są anonimowe ankiety dotyczące zadowolenia pacjenta

Ze względu na zdobycie w rankingu trójmiasto.pl pierwszego miejsca w kategorii rehabilitacja postanowiliśmy Państwu przedstawić, za co pacjenci nas tak doceniają, cenią i krytykują. 

Sukcesy R-CITO w przestrzeni internetowej

 

Na początek pragniemy przedstawić statystyki zebrane z opinii w internecie. Według rankingu trojmiasto.pl uzyskaliśmy ocenę 9,9 na 10 punktów w kategorii rehabilitacja – otrzymując w ten sposób pierwsze miejsce! Na ocenę tą składają się przede wszystkim opinie pacjentów i internautów, z których uzyskaliśmy średnią 6.0 z 71 ocen. Oceniana była zarówno obsługa, jakość, wyposażenie, czas oczekiwania, jak i przystępność cen w gabinecie. Opinie były udzielane od 2013 roku. 

Według przeglądarki Google oraz opinii pozostawionych przez 126 internautów R-CITO Rehabilitacja uzyskuje średni wynik na poziomie 4,9 na 5. Należy zwrócić uwagę, że jednocześnie drugi gabinet posiadający największą ilość opinii posiada ich zaledwie 44. Jest to doskonały przykład na to, ile pacjentów doceniło jakość świadczonych usług przez R-CITO. 

Według użytkowników Facebooka uzyskaliśmy średnią 5,5/6 od 36 internautów jednocześnie posiadając 467 obserwujących. 

Pacjenci doceniają naszą pracę!

 

Jak wyglądają statystyki dotyczące 50 pacjentów, którzy od stycznia do marca 2021 roku zrealizowali zabiegi w R-CITO Rehabilitacja na podstawie ankiety? 

Terminowość realizacji zabiegów w gabinecie rehabilitacji oceniono na 5,9 natomiast zarówno wiedza terapeutów, uprzejmość personelu, jak i zaangażowanie w proces leczenia były cenione na poziomie 5,8. 50 ankietowanych oceniło przebieg wykonywanych usług w gabinecie na 5,8.

Atrakcyjny i stale aktualizowany cennik

Należy zwrócić uwagę również na stosunek jakości do ceny. Jako dyrektor poradni rehabilitacji cały czas kontroluję jakość oraz ceny, jakie proponuje konkurencja. Wiedząc o tym jak wygląda średnia zarobków oraz mediana staramy się, aby nasze usługi były dostępne dla jak największej ilości osób zarówno tych na emeryturze jak i tych, którzy zarabiają w dużych korporacjach w Trójmieście. 

Pacjenci oceniają stosunek jakości do cen na poziomie 5,5. Natomiast według rankingu trojmiasto.pl przystępność cen w gabinecie uzyskał ocenę 6 na 6

Łatwa rejestracja w R-CITO

Od 50 ankietowanych uzyskaliśmy informację, iż praca rejestracji oceniana jest bardzo dobrze natomiast łatwość kontaktu z recepcją – celująco. Ocena ta jest wystawiona przede wszystkim za to, że z R-CITO Poradnią Rehabilitacji można skontaktować się zarówno przez sms, telefonicznie, osobiście, poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej, jak i przez komunikatory internetowe. 

Praca rejestracji odbywa się w godzinach 8:30-16 natomiast w pozostałych godzinach zarówno z rejestracją jak i fizjoterapeutami można skontaktować się telefonicznie, bądź SMS-em

 

Na pytanie: Na ile prawdopodobne jest, że polecisz gabinet rehabilitacji swoim znajomym? Ankietowani uznali, że zdecydowanie polecą R-CITO uzyskując tym samym średnią ocenę na poziomie 9,72 na 10! 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

R-CITO Rehabilitacja jest przede wszystkim gabinetem, w którym pacjenci uzyskają pomoc w problemach ortopedycznych. 

Pacjenci doceniają możliwość skorzystania z wizyty diagnostycznej, która w przeciwieństwie do wizyty lekarskiej w innych placówkach nie trwa 20 minut, a aż 45 min i może być darmowa!

Ponadto należy zwrócić uwagę, iż R-CITO Rehabilitacją posiada, jako nieliczna, bardzo bogatą ofertę zabiegów w przystępnych cenach, w szczególności, gdy pacjenci korzystają z pakietów zabiegowych.

Gabinet wyposażony jest w tak innowacyjne zabiegi jak:

oraz inne standardowo wykonywane zabiegi w tym prądy interferencyjne na ssawkach, które uwielbiają nasi pacjenci. 

Oferujemy stałą pomoc

W Trójmieście znajduje się bardzo dużo gabinetów rehabilitacji, często są to indywidualni specjaliści, natomiast kiedy dochodzi do okresu urlopowego lub terapeuta zachoruje, niestety pacjenci w tych gabinetach muszą liczyć się z przerwą w zabiegach, co nie jest najlepsze dla efektu ich terapii. 

W R-CITO pracuje siedmiu fizjoterapeutów posiadających bogate doświadczenie w różnych dziedzinach rehabilitacji. Dlatego też pacjenci uzyskują kompleksową rehabilitację, nieprzerwaną, niezależnie od okresów urlopowych bądź zdarzeń losowych. 

Pacjenci również doceniają stałość naszego zespołu oraz co bardzo istotne kontynuowanie rehabilitacji u jednego fizjoterapeuty przez cały okres leczenia. Natomiast jeżeli dochodzi do sytuacji, gdy pacjent może chodzić tylko w godzinach popołudniowych, zostaje wyznaczony maksymalnie drugi fizjoterapeuta, który ma stały kontakt z tym wcześniej prowadzącym terapię. Przez 2 tygodnie prowadzi rehabilitację jeden, a następnie kontynuuje drugi terapeuta. Tak podstawowa procedura jak prowadzenie terapii przez jednego terapeutę powinna być standardem. Niestety w gabinetach prywatnych oraz przychodniach posiadających kontrakt z NFZ-em, bardzo często zdarza się, iż pacjenci mają zabiegi za każdym razem z innym terapeutą.

Czekamy na wszelkie uwagi!

Zdarzają się też słowa krytyki, za które wbrew pozorom jesteśmy bardzo wdzięczni, gdyż dzięki zdrowej krytyce możemy być tylko i wyłącznie lepsi. Wyciągamy naukę z niewielkich potknięć, które każdemu mogą się zdarzyć. Błędów nie robi ten, kto nic nie robi. 

Sprawdź ofertę i wybierz R-CITO

 

W ciągu tygodnia nasza placówka obsługuje standardowo około 150 pacjentów. Niektórzy przychodzą tylko na jedno spotkanie 30 – minutowe a inni na kompleksową, rozbudowaną rehabilitację codziennie. Tak duża ilość podopiecznych świadczy o tym, ile osób nam zaufało i jak bardzo są zadowoleni ze świadczonych usług w zakresie rehabilitacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy wystawili nam opinie, gdyż każda ocena pozwala nam być coraz lepszą placówką, a gabinetowi jeszcze bardziej przyjaznym na terenie całego Trójmiasta. 

Zapraszamy! 

         AUTOR:

Przewiń na górę